fbpx

Social Media

Przyciągające i Interesujące
Spójne Z Wizją Twojej Marki
Magnetyczne Social Media

Social Media to najważniejszy kanał komunikacji dla Twojej firmy. To także miejsce, w którym możesz być najbliżej Klienta. Nasze publikacje budowane w oparciu o wartości Twojego brandu pozwolą Ci na skuteczną komunikację oraz zbudowanie autorytetu i wiarygodności marki.

agsdix-fab fa-gratipay
Zbudujemy spójną i regularną komunikację Twojej marki i jej wartości
agsdix-smt3-schedule
Przygotujemy harmonogram treści w 2 kanałach komunikacji
Prowadzenie Social Media

Twoje Social Media już od 390 PLN Netto

Social Media

Przyciągające i Interesujące
Spójne Z Wizją Twojej Marki
Magnetyczne Social Media

Social Media to najważniejszy kanał komunikacji dla Twojej firmy. To także miejsce, w którym możesz być najbliżej Klienta. Nasze publikacje budowane w oparciu o wartości Twojego brandu pozwolą Ci na skuteczną komunikację oraz zbudowanie autorytetu i wiarygodności marki.

agsdix-fab fa-gratipay
Zbudujemy spójną i regularną komunikację Twojej marki i jej wartości
agsdix-smt3-schedule
Przygotujemy harmonogram treści w 2 kanałach komunikacji
Prowadzenie Social Media

Twoje Social Media już od 390 PLN Netto

Skuteczna Komunikacja Twojej Marki - Zróbmy To Razem
Razem Wykorzystajmy Twój Potencjał

Social Media to dziś najważniejszy kanał komunikacji marketingowej dla Twojego brandu. Przygotujemy dedykowany harmonogram treści dla Twojej firmy oraz unikalne i przyciągające kreacje graficzne. Zwiększymy Twoją sprzedaż, pozyskamy dla Ciebie nowe leady, a także podniesiemy rangę Twojej marki w Internecie.

Zwiększymy Rozpoznawalność
 • Będziesz Bliżej Swoich Klientów
 • Zadbamy o estetykę Twoich Kanałów Social Media
 • Zwiększymy Twoją Wiarygodność w Internecie
 • Poprawimy Świadomość i Odbiór Twojego Brandu
Zyskasz Dodatkowy Kanał Marketingowy
 • Zaprojektujemy i Wdrożymy Program Marketingowy w Social Media
 • Zakomunikujemy Wartości Twojej Marki
 • Pozyskamy Klienta Bezpośrednio z Internetu
 • Zwiększymy Sprzedaż i Poprawimy Wyniki Marketingowe
Wybierz Rozwiązanie Na Miarę Twoich Potrzeb - To Będzie Nasza Wspólna Decyzja
Poznaj K&C
 • Visual Merchandising - 98%
 • Branding - 91%
 • Budowa Relacji Z Klientem - 94%
 • Zarządzanie i Sprzedaż w Social Media - 90%
 • UX Writing - 89%
 • Projektowanie UX/UI - 92%

Młoda, ambitna i obdarzona szóstym zmysłem w zakresie estetyki. Każdy projekt jest dla niej tak samo ważny i każdy klient, musi być traktowany zgodnie ze standardami firmy, które oczywiście sama zaprojektowała. Odbiór marki, budowa jej rangi oraz autorytetu to jej priorytety. Sztukę Visual Mechandisingu przekłada na wszystkie aspekty działań marketingowych. Public Relations i budowa relacji z klientem to jej kredo. Oprócz tego w K&C Marketing Partners dba o jakość tekstów i kreacji reklamowych. Każdy produkt przechodzi szczegółową  weryfikację "K" pod kątem wizualnym i w zakresie treści. Social Media to jej świat, w którym odnajduje się w 100%. Przygotowanie strategii w tym kanale komunikacji opanowała do perfekcji, tak samo, jak tworzenie kampanii reklamowych. Stawia w nich na prosty i konkretny przekaz oraz nietuzinkowe kreacje, które przyciągają uwagę odbiorców i budują wizerunek firmy.

Byłby w stanie sprzedać wszystko, nawet własną matkę.  Obdarzony niebywałym talentem do tworzenia analiz i przygotowania planów, czy strategii. W każdym projekcie dostrzega możliwości i każdy projekt jest dla niego czymś nowym i pociągającym. Wie, że prawdziwy sukces to połączenie handlu, marketingu i zarządzania. Jego nieszablonowe myślenie pozwala mu na indywidualne podejście do każdego projektu. Poza tym w K&C Marketing Partners tworzy koncepcje i mechanizmy sprzedażowe w oparciu wszystkie dostępne narzędzia marketingowe i rozwiązania techniczne. "C" wyznaje, że każdy produkt musi mieć drivera, i powinien dostarczać wartości i korzyści dla Klienta. Jest uparty i przy tym konsekwentny oraz skoncentrowany na osiąganiu celów i założeń. Jego przewagą w działaniach marketingowych jest bez wątpienia pasja. W każdym projekcie poświęca się na 100%, bo wie, że najważniejsze są efekty.

 

 • Zarządzanie Strategiczne - 91%
 • Analityka Handlowa - 95%
 • Przygotowanie i Tworzenie Oferty - 94%
 • SEO/SEM - 98%
 • Ecommerce - 92%
 • Digital Marketing - 93%

Prowadzenie Social Media - Dowiedz się Więcej

Media Społecznościowe

Social media co to jest? W polskim tłumaczeniu Media Społecznościowe, to nic innego jak platformy w internecie bądź aplikacje, które gromadzą społeczność. Tutaj ciekawostka – aż 27 milionów Polaków korzysta z Serwisów Społecznościowych. Służą przede wszystkim do komunikacji pomiędzy użytkownikami. Ze względu na postęp w marketingu obecnie Media Społecznościowe służą nie tylko do przekazywania informacji pomiędzy znajomymi, ale również do promowania firm/marek. Dlatego Social Media można podzielić na dwa segmenty kont:

 • Konta prywatne – każdy z nas może założyć takie konto, dzięki niemu możemy komunikować się z bliskimi poprzez wiadomości, publikacje treści, zdjęć, filmów video. W Mediach Społecznościowych możemy również odnaleźć szereg wiadomości na interesujące nas tematy.
 • Konta profesjonalne (firmowe) – konta dedykowane dla firm/marek (również marek personalnych), które w mediach społecznościowych poszerzają swój zasięg, budują swój pozytywny wizerunek, prezentują swoje produkty/usługi. Bardzo popularne stały się reklamy w Social Media, tak zwane Social Media Ads, które są najskuteczniejszymi reklamami w Internecie. Tak naprawdę ze względu na takie duże grono użytkowników korzystających z Social Media, najłatwiej zdobyć klientów właśnie poprzez ten kanał komunikacji.

Do najpopularniejszych Serwisów Społecznościowych należą między innymi Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Youtube, LinkedIn. W każdym serwisie inaczej wygląda prowadzenie profilu ze względu na różną grupę odbiorców w poszczególnych kanałach. Do promowania swojego biznesu nie musisz wybierać wszystkich serwisów, wystarczy skupić się na tych, których używa twoja grupa docelowa (potencjalni klienci).

Jak prowadzić konto w Social Media?

Jeżeli posiadasz firmę, musisz postawić na marketing w Social Media. Jest to dzisiaj główne źródło pozyskiwania klientów. Aby nauczyć się skutecznego prowadzenia profilu firmowego możesz skorzystać z płatnych szkoleń, zatrudnić social media specialist, bądź skorzystaj z pomocy Agencji Social Media.

Agencja Social Media nie będzie najtańszą opcją spośród twoich wyborów, ale dzięki Agencji będziesz miał pewność, że twoje działania w Mediach Społecznościowych są skuteczne i dzięki temu poszerzasz swój zasięg, budujesz swój wizerunek, zyskujesz nowych klientów. A jak wiemy marketing internetowy, jest najbardziej popularny i najskuteczniejszy w obecnych czasach. To znaczy, że budżet, który przeznaczysz na działania marketingowe Social Media, zaowocuje i poszerzy twoją skalę w Internecie oraz zwiększy przychody.

Social Media Marketing

Social Media Marketing to bardzo popularne źródło działań marketingowych. Bez wątpienia można stwierdzić fakt, że bez marketingu w Mediach Społecznościowych nie istniejesz. Jeżeli chcesz skutecznie budować swój biznes, pozyskiwać nowych klientów, musisz prowadzić działania marketingowe w Social Media.

Obsługa Social Media

Social Media Marketing – to grupa działań marketingowych, które mają na celu promowanie Twojej firmy na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, czy Twitter. Działania te mają wspomóc Twojej firmie w dotarciu do jak największej liczby potencjalnych klientów, a tym samym zwiększyć konwersje (sprzedaż). Dzięki Social Media Marketing nie tylko promujesz swój biznes, ale także budujesz swoją społeczność w Internecie.

Prowadzenie Social Media – marketing

Social Media Marketing polega na prowadzeniu profili, opiera się to na prowadzeniu Facebooka, czy prowadzeniu Instagrama. Portale powinny być wybierane na podstawie biznesu, jaki prowadzisz. Na wybór odpowiednich serwisów będzie miała również wpływ grupa docelowa Twoich potencjalnych klientów. W doborze odpowiednich serwisów pomogą Ci specjaliści z K&C Marketing Partners. Na podstawie grupy Twoich odbiorców doradzą, jakie profile prowadzić, aby Twoje działania marketingowe były skuteczne.

Prowadzenie Social Media – czy warto?

Marketing w Social Media to jedno z najskuteczniejszych narzędzi sprzedażowych w Internecie. Dlaczego tak jest? Aż 84% Polaków posiada profile w Mediach Społecznościowych. Potencjał działań marketingowych w serwisach społecznościowych jest zatem ogromny. Dzięki nim możesz zwiększyć zasięg swoich działań a tym samym sprzedaż, zyskać nowych klientów, kontaktować się bezpośrednio ze swoimi klientami, budować świadomość swojej marki.

Obsługa Social Media – czy warto?

Jeżeli nie masz pomysłu na odpowiedni content w Mediach Społecznościowych, zaufaj specjalistom w tej dziedzinie, którzy wiedzą, jak prowadzić profile społecznościowe, jakie teksty publikować, jak pozyskiwać nowych obserwujących, zachowując standardy Twojego biznesu na wysokim poziomie. Pamiętaj o sławnym przysłowiu – „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. W dobie milionów reklam musisz się wyróżnić, aby użytkownik trafił właśnie do Ciebie. Bądź szybszy i lepszy od swojej konkurencji.

Agencja Social Media

Social Media to temat must have w dzisiejszych czasach. Jest to jeden z najważniejszych narzędzi komunikacji. Jeżeli posiadasz własną firmę, a nie prowadzisz profili w mediach społecznościowych, można powiedzieć, że nie istniejesz.

Social Media marketing, dlaczego to takie ważne?

Jak pokazują statystyki aż 84% Polaków korzysta z Serwisów Społecznościowych. W dobie Internetu gdziekolwiek jesteś, czy w poczekalni u lekarza, a może czekasz na swoją kolej u kosmetyczki, podróżujesz autobusem, czy pociągiem, widzisz jak ludzie przeglądają informacje w swoim smartfonie. Jest to potwierdzone, że 84% decyzji zakupowych jest podejmowanych poprzez Internet. Dlatego właśnie warto zainwestować w atrakcyjne działania marketingowe w Social Media, aby podnieść rangę swojej marki i zmaksymalizować zyski.

Jak prowadzić skuteczne działania w Social Media?

To pytanie zadaje sobie zapewne wielu z Was. Prowadzenie profilu na Facebooku, czy Instagramie to bardzo pracochłonne zadanie. Jeżeli nie wiesz, jak się za to zabrać, skorzystaj z pomocy specjalistów. K&C Marketing Partners – to nie agencja social media, nasza firma zadba o to, aby maksymalnie wykorzystać Twój potencjał. Wspólnie poprowadzimy skuteczną komunikację, dzięki której staniesz się wiarygodną firmą i zbudujesz swój autorytet.

Dlaczego K&C Marketing Partners, a nie agencja social media ?

Nie jesteśmy kolejną Agencją social media, która dużo obiecuje, a efekty są zupełnie inne. Jesteśmy Twoim Prawdziwym Partnerem w Marketingu, który zadba o Twój biznes. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań analizujemy dokładnie ścieżkę Twojego biznesu i na tej podstawie budowana jest obsługa social media, zgodne ze strategią Twojej firmy, w oparciu o dane analityczne, zachowując standardy wizualne. Tradycyjne działania nie przyniosą takiego efektu, jakiego oczekujemy. Wszystkie publikowane treści muszą być przemyślane i uprzednio zaplanowane, zgodne z kalendarzem marketingowym. Co więcej – wszystkie grafiki powinny być atrakcyjne wizualne, zgodne ze sztuką Visual Merchandisingu i charakterem Twojej marki. Bądź lepszy od konkurencji, zyskuj nowych klientów, utrzymuj dobre relacje z obecnymi klientami, sprzedawaj – wszystko za pośrednictwem Mediów Społecznościowych.

Prowadzenie Social Media

Social Media to bardzo popularne narzędzie sprzedażowe w Internecie. Jak poprowadzić profile Social Media, aby wyróżnić się na tle konkurencji? Jakie treści publikować, jak dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, jakie serwisy wybrać? Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego, jak założyć profil na Facebooku, Instagramie, YouTube, Tik Tok a może LinkedIn. To prawda, jednak co zrobić, aby nasze profile były atrakcyjne i zwróciły uwagę odbiorców? Jakie Media Społecznościowe wybrać do promocji swojej firmy?

Aby wybrać odpowiednie medium w Social Media, należy wziąć pod uwagę dwie ważne kwestie:

 • Jaki biznes prowadzę i co chcę osiągnąć? Inny profil powinna prowadzić firma, która sprzedaje fotowoltaikę, inny zakład kosmetyczny, a jeszcze inny sklep odzieżowy.
 • Jaka jest grupa docelowa moich odbiorców? Czy moim klientem docelowym jest młodzież, a może biznesmeni, a może kobiety w wieku 30+?

Od tych zagadnień powinniśmy zacząć naszą przygodę w Social Media. Jeżeli poznamy odpowiedzi na te pytania i jasno określimy swój target, możemy założyć odpowiednie profile w Mediach Społecznościowych.

Jak prowadzić Social Media?

Social Media służą do promowania swojego biznesu w Internecie, dlatego to, co publikujemy, jest ważne i wpływa na budowanie marki oraz jej odbiór przez społeczność. Publikacje powinny wynikać z naszej strategii marketingowej, być częścią prowadzonego contentu. Prowadzenie Social Media to czasochłonne zadanie, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zadbają o kreatywne treści, atrakcyjne grafiki, zbudują zasięgi, dzięki którym będziesz mógł pozyskać nowych klientów a tym samym zwiększyć zyski swojej firmy.

Jakie Serwisy Społecznościowe są najbardziej popularne?

Prowadzenie Facebooka oraz Instagrama ma największy potencjał wśród kanałów Social Media. Społeczność Facebooka to tak naprawdę użytkownicy w każdym wieku – młodzież, osoby w średnim wieku, jak i ludzie starsi. Są to zarówno pracownicy niższego szczebla, jak i osoby na wyższych stanowiskach, właściciele dużych firm. Co więcej – za pomocą Facebooka można tworzyć płatne działania, tak zwane publikacje sponsorowane, czyli Facebook ADS, dzięki którym można dotrzeć do ogromnej ilości użytkowników, a tym samym zwiększyć sukces Twojego biznesu oraz generować sprzedaż przez Facebook.

Prowadzenie Instagrama to równie dobry wybór, jak prowadzenie Facebooka. Odbiorcami w tym serwisie będzie nieco inna grupa, ale równie duża – są to osoby w wieku 25-34 oraz 18-24. Działania na Instagramie będą jednak nieco inne niż na Facebooku. Podczas prowadzenia profilu na Instagramie powinniśmy postawić nacisk na budowanie marki i zaufanie naszych odbiorców. Publikacje w tym kanale bardziej skupiają się na pokazaniu naszej firmy „od kuchni”, niemniej jednak duży procent tych działań opiera się również na sprzedaży.

Prowadzenie social media cennik

Prowadzenie Facebooka cena – na rynku znajdziemy wiele ofert, których cena zaczyna się od kilkuset złotych, a kończy na kilku tysiącach w przypadku agencji Social Media, które wyceniają Facebook marketing indywidualnie drenując portfel Klienta. Wybierając obsługę K&C Marketing Partners otrzymujesz komunikację w dwóch kanałach – Facebook oraz Instagram, to my dostarczamy pomysł na Instagram, promocję Instagram i zastanawiamy się jak wypromować Instagram oraz Facebook. Jeśli interesuje Cię Cennik – sprawdź tutaj.

Jak połączyć Facebook z Instagramem — konfiguracja kont

Założenie konta Facebook to żaden problem, jest to tak samo łatwe, jak założyć Instagram. Kluczem do poprawnego i sprawnego prowadzenia marketingu na tych serwisach społecznościowych jest ich poprawna konfiguracja. Największym problemem dla przeciętnego użytkownika jest jak połączyć Facebook z Instagramem. Nie jest to złożone zadanie, a konfiguracja Social Media jest gratis przy wyborze K&C Marketing Partners na partnera w prowadzeniu Social Media.

Budowanie Marki w Social Media

Media społecznościowe to bardzo popularne narzędzie do: komunikacji ze stałymi klientami marki, pozyskiwania nowego grona odbiorców, promowania swoich wartości, a także do samej sprzedaży produktów bądź usług.

Jak skutecznie budować swoją markę w Social Media?

 • Publikuj tylko to, co jest dopasowane do Twojej firmy – ukierunkuj swoje działania wokół swojej branży
 • Pisz wartościowe teksty – niech Twoi odbiorcy otrzymują od Ciebie użyteczne treści, które z chęcią zredagują i wyniosą wnioski. Nie pisz na siłę, jeżeli w danym momencie nie masz żadnych informacji do przekazania odpuść.
 • Zadbaj o jakość grafik – grafiki powinny być dostosowane do charakteru Twojej marki, zgodne ze sztuką Visual Merchandisingu
 • Odpowiadaj na wszystkie zapytania i reakcje Twoich odbiorców, niech czują, że dbasz o komunikację i pomożesz im w każdym problemie, zareagujesz na ich prośby i oczekiwania.
 • Zaskakuj swoich obserwujących – wymyślaj nietypowe treści i koncepcje
 • Daj z siebie wszystko

lub po prostu zostaw to NAM!

Strony Internetowe

ATRAKCYJNA I POUKŁADANA
TAKA, KTÓRA ZADBA O TWOJE INTERESY

Sklepy Internetowe

NIE WIESZ JAKI ON POWIENIEN BYĆ?
FUNKCJONALNY I PRZYCIĄGAJĄCY

Pozycjonowanie

ODPOWIEDNIA POZYCJA
TO GWARANCJA SUKCESU

Kampanie Google ADS

SKUTECZNY I NASTAWIONY NA CEL
TWÓJ MARKETING W WYSZUKIWARCE

Social Media

PRZYCIĄGAJĄCE I INTERESUJĄCE
SPÓJNE Z WIZJĄ TWOJEJ MARKI

Social Media ADS

ZWRÓĆ UWAGĘ KLIENTÓW
POZNAJ WYJĄTKOWE KREACJE

Identyfikacja Wizualna

ZNACZEK JEST ISTOTNY
NIE POZWÓL BY BYŁ PRZYPADKOWY

Strategie Marketingowe

MARKETING NA ŚLEPO?
TO NIE JEST DOBRA KONCEPCJA!

Consulting i Doradztwo

POZWÓL, ŻE ZAOPIEKUJEMY SIĘ
TWOIM BIZNESEM

Pozycjonowanie

ODPOWIEDNIA POZYCJA
TO GWARANCJA SUKCESU

Kampanie Google ADS

SKUTECZNY I NASTAWIONY NA CEL
TWÓJ MARKETING W WYSZUKIWARCE

Social Media

PRZYCIĄGAJĄCE I INTERESUJĄCE
SPÓJNE Z WIZJĄ TWOJEJ MARKI

Social Media ADS

ZWRÓĆ UWAGĘ KLIENTÓW
POZNAJ WYJĄTKOWE KREACJE

Identyfikacja Wizualna

ZNACZEK JEST ISTOTNY
NIE POZWÓL BY BYŁ PRZYPADKOWY

Strategie Marketingowe

MARKETING NA ŚLEPO?
TO NIE JEST DOBRA KONCEPCJA!

Consulting i Doradztwo

POZWÓL, ŻE ZAOPIEKUJEMY SIĘ
TWOIM BIZNESEM